Telefon
WhatsApp
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Hakkımızda

Hakkımızda

1993 Yılında Antakya’da 35m2 Mütevazı Bir Atölyede Eyüp Gökçe Tarafından Kurulan Eyüp Gökçe Gökçe Mobilya Firması İlk Zamanlarda Ahşap İç Dekorasyon Alanında Faaliyet Göstermiştir. 1995 Yılından İtibaren Özellikle Ortadoğu Ülkelerinde Küçük Ev Mobilyaları Alanındaki Talebi  Arz’ın Karşılayamadığını Fark Eden Eyüp Gökçe Gerekli Pazar Araştırması Ve Fizibiliteyi Değerlendirerek Zigon Sehpa İmalatına Başlamıştır Sürekli Yurtdışı Organizasyon Ve İş Gezilerine Katılarak Kendine Ciddi Bir Pazar Yaratmıştır. Ve Hatay Da İlk Zigon Sehpa İhracatı Yapan Firmaların Başında Gelmektedir. Ekonomik Fiyat Ve Kaliteden Ödün Vermeyerek Gece Gündüz Demeden Çalışan Eyüp Gökçe Mobilya Kısa Zamanda Sektörün Lideri Haline Gelmiştir. Çeşitli Kaynaklardan Edinilen Bilgiye Göre Antakya’nın Dünyanın En Eski Mobilya Kenti Olması Hitit Kralı Büyük İskender’in Tahtının, Hz İsa’nın Havarilerinin Kullandığı Vaaz Kürsüsünün Antakya’da Yapılmış Olması Ve Bunu M.S 40.Lı Yıllarda Yaşamış Olan Hz. İsa’nın Havarilerine İnanan Ve Mesleğinin Mobilyacı Olduğu Söylenen Habibi Neccar  İle Tasdik Etmektedir. Bu Bilinçle Hareket Eden Eyüp Gökçe Eskiyi Yansıtan Klasik Oymalı Mobilya Çizgilerini Ürettiği Zigon Sehpalara Yansıtmıştır. 2004 Yılında Artan İhracat Talebini Karşılamak İçin GÖKÇESAN MOBİLYA LTD ŞTİ Şirketini Kurmuştur. Durmadan Antakya Mobilyasını Tanıtmak Ve Ülke Ekonomisine Katkı Sağlama Arzusu İle Her Geçen Gün Kendini Geliştiren Firmamız

 Ortadoğu’da: Irak, Lübnan, Ürdün,   Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri, Filistin,

 Avrupa’da: Almanya, Fransa, Hollanda, Bosna Hersek, Makedonya

Afrika’da:, Tunus, Fas, Cezayir, Libya, Nijerya

Orta Asya’da: Azerbaycan, Hindistan, Pakistan

 Gibi Ülkelere İhracat Yapmaktadır.  İşletme Olarak Vizyonumuz; Her Geçen Gün Gelişen Teknolojiye Ayak Uydurarak En yeni teknoloji makineler ve Alanında uzman kadrosuyla Daha Az Maliyetli, Daha Yüksek Kalite Ve Çok Çeşitleriyle Mobilya Sektöründe Rakip Olan Mısır, Çin Gibi Ülkelerle Rekabet Etme Çabasına Girmektedir.
Misyonumuz İse GÖKÇESAN ’ı Sektörümüzde Kalite Ve Estetik Boyutuyla Evlere Renk Katacak Çeşitlerimiz İle 
Müşteri Memnuniyetini En Üst Seviyede Tutmaktır.
Yurtiçi Ve Yurtdışı Hizmet Ağını Genişleten GÖKÇESAN Sizlerle Daha İyiye Ve Daha  Güzele Emin Adımlarla İlerlemektedir.
Şu An 8.500 M² Kapalı Alanda 12.000 M² Açık Alan Olmak Üzere Toplam 20.500 M² Alanda Faaliyet Göstermektedir.
GÖKÇESAN Entegre Tesis Aylık 10.000 Takım Ürün İmal Etmektedir. 2016 Yılında Tokat İli Niksar İlçesine Nakliye Kaynaklı Maliyet Artışı Ve Bölge İnsanına İstihdam Sağlamak Amacıyla 8500 M2 Alana Ahşap Taslak Element Fabrikası Kurmuştur. Gökçesan Her Yeni Gün Kendini Biraz Daha Geliştirerek Bir Dünya Markası Olma Yolunda Kararlı Bir Şekilde Yürümektedir.

 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak içinHemen Arayın!

(0326) 221 29 79
Hemen Arayın!

Talep Formu